• Bolesti v koncatinach

    Dobry den pani doktorka,

    beriem 3. den HAK Daylette a pobolievaju ma stale nohy. Predtym som vyskusala viacere druhy HAK, ale mala som vzdy migreny a tato mi asi "sadla". Je to normalne, to pobolievanie v koncatinach, alebo mam radsej vysadit. Dakujem velmi pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    ak je pobolievanie oboch nôh súčasne je možné, že ide "len" o hromadenie vody v organizme, ktoré sa pomerne často s antikoncepciou spája. Dostatok pohybu a cvičenie tento nález zmierni, prípadne ak nesadne ani táto antikoncepcia bude nutné predpísať hormonálnu antikoncepciu s antimineralokortikoidným účinkom - aby sa tak nezadržiavala tekutina v organizme ženy.