• Tehotenstvo

    Dobrý deň, chcem sa opýtať, či je veľká pravdepodobnosť otehotnenia, ak užívam tabletku vždy piaty deň menštruácie a už po troch hodinách užitia tabletky, sme mali s partnerom sex. Prosím, ak by som bola tehotná a aj naďalej som asi 7 dní užívala tabletky, hrozí, že bude bábätko choré? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

    Dobrý deň,
    ak ste užívali lieky predtým pravidelne je pravdepodobnosť veľmi malá. Dieťatku sa nič nestane nemusíte sa obávať, v prípade vynechania menštruácie si urobte tehotenský test ale ako hovorím šanca je veľmi malá.