• Zenadea

    Dobrý deň
    Po dohode s gynekologom som zmenila antikoncepciu lyndynette na Zenadea,užívam ju už druhý mesiac. Moja gynekologička mi ju odporúčila,levo ževraj to je nejaká nová a lepšia antikoncepcia..Chcela by som sa Vás opytať či aj napriek tomu že patrí medzi tie novšie je možné že by som z nej pribrala( za posledné mesiace som pribrala cca 4 kg) dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    so spomínanou antikoncepciou skúsenosti nemám ale ak ste nezmenili stravovacie návyky je možné, že váš hmotnostný prírastok súvisí s antikoncepciou.