• vysadenie

    Dobrý deň. Vysadila som antikoncepciu, no menštruácia stále neprišla.Ako dlho mám čakať, resp. po akom čase mám navštíviť gynekológa? A čo preto môžem urobiť? Piť nejaký čaj alebo pod.?

    Dobrý deň,
    závisí od toho ako dlho ste antikoncepciu užívali, koľko máte rokov, aký bol menštruačný cyklus pred nasadením antikoncepcie, a ako dlho vám menštruácia meška. Je však samozrejme nutné vylúčiť aj tehotenstvo.