• Informacia

    Dobry vecer, rada by som sa informovala tykajuce nehormonalnej antikocepcii. Bola som u gynekologycky na vysetrenie lebo mam vysoku rizikovu trombozu. ja deti teraz nechcem mat. A gynekologycka mi odporucila nehormonalne teliesko MIRENA. n

    Totiz bojim sa uz brat antikocepciu lebo som brala CAREZETTE viem bola to hormonalna a pri tom som pribrala 15 kilo.
    ja by som chcela vediet viac o tej nehormonalnej MIRENI. Ci priberiem od toho ake su to ucinky a tak dalej. dakujem za vasu odpoved s pozdravom Erika.

    Dobrý deň,
    Mirena je hormonálne teliesko obsahuje levonorgestrel, vo vašom prípade by som odporučila úplne nehormonálne teliesko. v závislosti od toho aké teliesko predpisuje váš gynekológ sa u neho informujte.