• Aku antikoncepciu?

    dobry den, som po dvoch sekciach a mam 28r, tretie tehotenstvo neplanujeme...doktor mi odporucil antikoncepciu Yasminelle vraj su s nou pacientky velmi spokojne a zlepsuje plet, citala som, ze ma len 20mg estrogenu a je nizkohormonova?Moj strach z mozneho otehotnenia je velmi velky a preto, ked je nizkohormonova nemoze byt vacsia pravdepodobnost, ze zlyha oproti 30mg a viachormonovych?ze je slabsia?predtym som mala Belaru kvoli pleti hormonalnu antikoncepciu volim tiez kvoli upravenemu menstruacnemu cyklu.
    dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    kontraceptívny účinok nizkohormonálnej antikoncepcie je rovnaký ako u všetkých ostatných, je jedno či obsahuje 20 alebo 35 mg estrogénu.