• Vitamin B6

    , Autor: odbornik6

    dobry den,

    chcela by som sa opytat, ci ma vplyv vitamin B6 na antikoncepciu, ci moze znizit jej ucinok?uzivam yasminelle, a citala som, ze je to nizkohormonova antikoncepcia, neznamena to vsak, ze je aj menej ucinna?som studentka takze mozne otehotnenie u mna nie je vobec mozne.

    Dobrý deň,
    vitamín B neznižuje účinok hormonálnej antikoncepcie. Yasminelle obsahuje 3mg etinylestradiolu, to znamená že patri medzi dnes už štandardné antikoncepčné tabletky, jej učínnosť je rovnaká ako iných hormonálnych tabliet.