• tabletka

    Dobrý deň, chcem sa Vás opýtať včera(nedeľa/ som užila tabletku Daylette o jednu tabletku skôr neužila som ju na 13 deň ako som mala ale omylom som si zobrala tabletku so 14 dňa..hned ako som to dnes (pondelok zistila zjedla som tabletku s 13 dna a neviem mam teraz užiť tabletku aj s 15 dna dve naraz v jeden deň alebo to nevadi keď som si zobrala tabletku o jedno miesto skôr...uživam ich pravidelne v ten isty čas ja som ju v nedeľu užila len o jedno miesto skôr.....Ďakujem pekne za odpoveď

    Dobrý deň,
    vaša antikoncepcia obsahuje rovnaké množstvo hormónov v jednotlivých tabletkách až na záverečné 4. Preto nie je podstatne či ste si vzali tabletku Nedela alebo Pondelok, dávka hormónov je rovnaka a tablety sú označené dňami len pre lešiu orientáciu a pre prehľadnosť.