• Spaľovač tukov thermofit

    dobry den, dakujem za odpoved.
    nie, nema na mna laxativne ucinky, velmi dobre ho znasam, denna davka su tri tabletky, ja vsak uzivam len jednu. hak uzijem rano o 8h a thermofit som uzivala tak o 6-7h len jednu tabletku denne, takze myslite, ze by som mala prestat s uzivanim?Mozne tehotenstvo teraz u mna neprichadza do uvahy...tiez by som sa chcela spytat, aky vplyv ma na hak psyllium- vlaknina, velmi dobre mi pomaha pri zapche...

    dakujem este raz:)

    Dobrý deň,
    ak nemá na vás laxatívne účinky, tak neznižuje účinky antikoncepcie, obdobne ani vláknina.