• jednozlozkova?

    Dobry den,prosim vas pomohla by mi jednozlozkova hak ako napr, cerazette uzivat vkuse bez prestavok ked mam strasne migreny a to pred a pocas menstruacie a v strede cyklu? Staci ked udrzim v rovnakej hladine len gestagen alebo na kolisani hormonov ktore mi vyvolavaju migreny sa podiela aj estrogen? Je podla vas lepsie uzivat original alebo generikum azalia? Mate skusenosti ze po nasadeni hak migreny zmizli,zmiernili ci skor opak.Dakujem

    Dobrý deň,
    je to veľmi individuálne, niektorým ženám na migreny skutočne pomohla jednozložková gestagénová antikoncepcia, iným zase nepomohla vôbec, dokonca udávali silnejšie a častejšie migrény. V tomto prípade je to nutné otestovať na sebe, a zistiť
    ako daná antikoncepcia účinkuje práve na vás. S Azáliou sú rovanko dobré skúsenosti.