• krvácanie

    Dobry deň, antikonc. užívam už niekolko rokov - a mám problémy s mimomenštruačným krvácaním, pani doktorka mi vystriedala už neurčité množstvo antikoncepcie - teraz beriem Adele, a znova mám po druhom balení krvácanie, sťažovala som sa u pani doktorky na problémy a tá mi odporučila uplne vynechať tabletky - že mi žiadny druh nesedí,(po zdravotnej stránke som v poriadku chodím na pravidelné vyšetrenia)
    chcem sa opýtať či už naozaj nieje iné riešenie (Kvapky - lieky) len nebrať antikoncepciu???? deti ešte nemám- a vnutromaternicové teliesko určite nechcem. Je to dosť nepríjemný problém- pre mňa aj priateľa lebo v mesiaci viacej krvácam ako nekrvácam. Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    neviem čo všetko ste vyskúšali ale rozhodne by som skúsila antikoncepciu obsahujúcu 2 mg dienogestu, takáto antikoncepcia je napr Dienorette, alebo Jeanine. Ak ste skúsili a nezabralo tak skúste gynekologické čaje, kvapky Gynex ale účinok zaručiť nemôžem.