• stres a antikoncepcia

    Dobrý deň
    už pomaly dva mesiace mám problémy so stresom kt sa prejavuje hnačkami...je skúškové obdobie stres je normálny a začala som brať Sedafit Pc a chcela som sa spýtať či toto homeopatikum môže niako vplývať na antikoncepciu kt užívam .....a samozrejme ak by ste mi vedeli pomôcť aj s tým stresom bola by som Vám vďačná ....ďakujem za odpoveď pekný zvyšok dňa

    Dobrý deň,
    stres počas skúškového si pamätam aj ja...každý sa však so stresom vyrovnáva rôzne, skúste Persen - tabletková forma aj čaj, prípadne medovkový čaj...preparátov na trhu je naozaj veľa. Čo sa týka Sedatif PC neovplyvňuje účinok antikoncepcie. Držím palce na skúškach!