• antikoncepcia a nedostatok zeleza

    dobry vecer pani doktorka,
    lekar mi predpisal cerazette antikoncepciu,pre nedostatok zeleza (silna menstruacia) .bola mi v septembri robena kyretaz(odstranenie polypu)
    beriem ju dva mesiace a dost som krvacala.bola som vcera na kontrole a predpisal mi k tomu tabletky orgametril.som uz zufala nechcem brat tie hormony .myslite ,ze keby to vysadim bol by to problem?ja viem,ze s nedostatkom zeleza mozno tazko otehotniem ale napchavat sa s hormonami neviem ci je to dobre.
    vysledky s hematologie som mala v norme,len nedostatok zeleza,zinku a vitaminu d.
    prosim pomozte. dakujem velmi pekne.(prepacte ,ze Vas stale otravujem)

    Dobrý deň,
    určite Orgametril začnite užívať, má to svoj význam, zvlášť vo vašom stave. Sú to hormóny-gestagény identické hormónom ktoré si telo samo vytvára.