• antikoncepcia a kvácanie

    Dobrý deň.
    Mám otázku týkajúcu sa antikoncepcie. Začala som užívať antikoncepciu Minerva, užívam ju krátko, prvú tabletku som si dala 23.12. 2012 v prvý deň menštruácie. Menštruáciu som mala pomerne silnú, čo bolo možno spôsobené aj práve antikoncepciou. Menštruácia mi však skončila ale stále sa objavuje mierne krvácanie, ktoré však netrvá celý deň. Je toto krvácanie bežné? Hlavne, ak antikoncepiu užívam zatial len krátky čas. Ako dlho môže takéto krvácanie trvať ? Ak bude problém pretrvávať dlhšie ako mesiac, mám navšíviť gynekológa ?
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    u niektorých žien, kým si telo zvykne na hormonálnu antikoncepciu reaguje mimomenštruačným nepravidelným krvácaním., môže to trvať aj 2-3. menštruačné cykly,potom by to malo každopádne ustať.Ak nie treba zmeniť antikoncepciu.