• antibiotika

    Dobry den. meska mi menstruacia dva dni s tym ze antikoncepciu beriem.. bola som chora a uzivala som antibiotika a zabudla som ze antibiotika mozu ovlyvnit ucinok antikoncepcie..antibiotika som zacala uzivat tyzden pred 7 dnovou prestavkou s antikoncepciu.. s manzelom sme sa milovali v tom case dva krat. je mozne aby som v tom case otehotnela? dakujem

    Dobrý deň,
    nie všetky antibiotiká ovplyvňujú účinok antikoncepcie, ale samozrejme prichádza do úvahy aj možnosť, že by ste počas užívania antibiotík mohli otehotnieť. Urobte si tehotenský test.