• neúspešné oddialenie menštruácie pomocou HAK

    dobrý deň, chcela som si oddialiť menštruáciu, tak som medzi 2 blistrami neurobila 7-dňovú prestávku (užívam monofázickú HAK Lindynette 20), no menštruáciu som aj napriek tomu dostala asi na 7.deň užívania 2.blistra, čo to spôsobilo? a ako mám postupovať?

    Dobrý deň,
    ak ste sa rozhodli oddialiť si menštruáciu užívaním dvoch balení za sebou bez 7 dňovej pauzy, tak už teraz pokračujte v užívaní nasledujúcich tabletiek aj napriek krvácaniu. Krvácanie behom 2-3 dní ustane.