• antikoncepcia

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či vadí,, keď som začala brať antikoncepciu až druhý deň cyklu a kedy je vhodne brať antikoncepciu minerva , či na obed či až večer. či je to vlastne jedno ďakujem.

    Dobrý deň,
    užívanie od druhého dňa cyklu nevadi, a čo sa týka času je to len a len na vás. Dôležité je aby to bolo vždy v rovnaký čas každý deň.