• hnedy vytok a antikoncepcia

    , Autor: odbornik6

    Dobry den, uz rok mam antikontepcny impantat a cely rok som nemala menstruaciu, az do augusta tohto roka. Co ma znepokojuje , ze to bol skor hnedy hlienovity vytok trvajuci asi dva tyzdne. Potom to preslo. V septembri sa to opakovalo, ale trvalo to len 4 dni a teraz znova uz druhy tyzden ziadne krvacanie len tmavo hnedy vytok uz 10 den. Je to normalne ? Dakujem za skoru odpoved

    Dobrý deň,
    navštívte svojho lekára,príčin môže byť viacero, je potrebné však gynekologické vyšetrenie.