Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Diastaza

    , Autor: Veronika_Piliarkinová_1207080018

    Dobry den, chela by som sa spytat, ci je podla vasho odborneho nazoru potrebne navstivit fyzioterapeuta skrz diastazu. Syn ma 9 mesiacov, plazi sa symetricky, hupe sa na 4, stava sa k nabytku popri ktorom prekrokuje, sedi na kolenach (obcas do pismena w- snazim sa ho napravat stale). Na brusku je velmi rad ale lietadielkuje. Na internete som sa docitala o diastaze, ktoru podla foto ma aj moj syn. Moja otazka je, ci je to v kazdom pripade potrebne odborne riesit alebo z toho vyrastie sam. Sam s nohami dopredu nesedi. Dakujem pekne

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň,

    Áno, určite navštívte fyzioterapeuta, ktorý sa venuje bábätkám. Čím skôr to pocvičíte tým lepšie výsledky budú. Nemá aktívnu brušnú stenu a tým pádom to budú ťahať iné svaly.