Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Vankúš pre bábätko

    , Autor: vebi

    Dobrý deň
    Chcela by som sa opýtať či by ste mi vedeli pomôcť aj vo výbere vankúša do postiepky pre 5 mesačné bábätko. Viem ze najlepsie je ked spinka na rovnej ploche ale tym ze mame od narodenia reflux tak doktorka odporucila klinovy vankus. Cim je vacsia tak sa z neho sucha dole tak by som sa vas chcela opytat na nejaky dobry vankus. Dakujem

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň,

    Skúste skôr navštíviť fyzioterapeuta, ktorý sa zaoberá diagnostikou a liečbou bábätiek. Veľakrát totiž nejde o skutočný reflux, ale o slabé svaly jazyka a v dôsledku toho aj zlého prehĺtania. A na základe vyšetrenia Vášho bábätka Vám poradí, či je potrebný takýto vankúš alebo nie. Čím skôr pôjdete, tým je väčšia šanca, že sa to rýchlo upraví. Držím palce a prajem pekný deň