Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Bolavy krk

    , Autor: brigi1982

    Dobry den, dcerka vcera rano sa zobudila s bolavym krkom, dnes trocha lepsie, ale zostalo jej jedno rameno nizsie nez druhe. Ma to suvis s tym bolavym krkom? Moze mat z toho? Doteraz mala rovnako.. mame vyhladat odbornu pomoc? Dakujem

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň.
    Áno, môže to súvisieť so zablokovanou krčnou chrbticou. Môže to byť aj dôsledok chybného držania tela alebo skoliózy. Veľakrát sa stáva, že si to vôbec nevšimneme, že jedno rameno je vyššie ako druhé, až kým nenastane nejaká bolesť. Odporúčam navštíviť fyzioterapeuta alebo rehabilitačného lekára. Vedia pomôcť s boľavým krkom a vedia Vám poradiť cvičenie na kompenzáciu chybného držania tela.