Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Napätie, tlak v hlave

    , Autor: M.Veronika

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ohľadne manžela. Pred dvoma týždňami šoféroval auto s veľmi silnou klímou. Následne bol chorý a asi po 3 dňoch na to sa začal cítiť čudne. Cíti sa akoby omráčeny, má problém s koncentráciou a pociťuje tlaky na temene , spankoch, niekedy za očami. ( tvrdí , že to nie je klasická bolesť hlavy) Zaujímavé na tom je , že raz mu je lepšie, má pocit , že to už skončí, a potom, z ničoho nič mu príde horšie. Môže to byť z krčnej chrbtice ? Má sedavé zamestnanie a pravidelne máva boľavý chrbát. Už má takéto stavy asi týždeň a nevieme z čoho by to mohlo byt. Ďakujem.

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň.

    Áno, môže to byť z krčnej chrbtice. Odporúčam návštevu fyzioterapeuta.

    Držím palce, pekný deň