Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Bolesť v prsniku

    , Autor: abeceda

    Dobrý deň už dlhší čas ma pichá v ľavom prsníku. Z gynekologickeho hľadiska je to v poriadku, absolvovala som vyšetrenie aj sono. Vraj sa môže jednať o prenesenu bolesť z chrbtice, dosť ma to obťažuje, bolesť citim najmä tam, niekedy ma však pobolieva krk aj keď to nieje nič strašné. Môže to byť priznak nejakého problému? Ďakujem za odpoved

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň.

    Určite odporúčam vyšetrenie u fyzioterapeuta. Bolesť môže byť rôzneho pôvodu. Môže byť problém napr.v prsnom svale alebo môže ísť o prenesenú bolesť zo spúšťového bodu z iného svalu. Môže byť napr.blokáda niektorého rebra alebo z chrbtice.
    Závisí aj či je bolesť stála alebo viazaná na niečo.

    Pekný deň