Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Bolest chodidla

    , Autor: Zuzica

    Dobry den,
    mam 17 mesacne babo, ktore sa uz dlhsie stazuje na bolest chodidla. Nic viditelne tam ale nema. Chodit zacala v 15tom mesiaci. Je to celkom aktivne dieta, neobsedi. Niekedy este straca rovnovahu. Pred tyzdnom som jej nahmatala hrcku za uskom (myslela som, ze to moze suvisiet s ockovanim proti osypkam, ktore ale uz amala pred viac ako 2 tyzdnami). Posledne dni sa v noci zobudia a dlho nemote zaspat. Co by to podla Vas mohlo byt? Dakujem.

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň.

    Čo sa týka chodidla, tak navštívte buď ortopéda alebo fyzioterapeuta, ktorý sa venuje malým detičkám resp.bábätkám. Je potrebné komplexne vyšetriť pohybový aparát a zistiť z čoho by mohla prameniť bolesť chodidla.
    Čo sa týka hrčky a problémom so spánkom obraťte sa na svojho pediatra.

    Pekny deň