Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Zaklon u dcerky

    , Autor: Nikkinka30

    Dobry den chcem sa opytat dcerka 6 mesacna sa uklada na spanok ze sa da na bok hlava jej ide do zaklonu niekedy az velmi ako to mam eliminovat ? Dakujem

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň.

    Vaša dcérka má zrejme silnejšie chrbtové svalstvo a slabé bruško. Navštívte fyzioterapeuta, ktorý sa venuje bábätkám. Vyšetrí Vašu dcérku a ukáže Vám čo s tým. Je možné, že budete musieť nejakú dobu cvičiť, aby sa upravila svalová nerovnováha.

    Pekný deň