Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Chodidlo dáva do vnútra

    , Autor: Gabika?

    Dobrý večer chcela by som sa spýtať,že môj syn strašné začal plakať a hovoril že ho nozicka (ľavá) boli a dneska som si všimla že na tú nožičku krivá sťahuje prsty a chodilo dáva dovnútra. Môžete mi prosím povedať čo to môže byť ďakujem za odpoveď

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň,

    Určite s ním choďte na lekárske vyšetrenie. Podľa tohto popisu sa nedá určiť o čo by mohlo ísť.