Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Driekovy stavec 2

    , Autor: Mel277

    Dobre ráno prajem, lenže to bola vážna autonehoda bočný náraz do stromu a triestiva zlomenina, takže mám v sebe osem sruby. Čiže podľa mňa ešte je skoro byť tehotná keďže prešlo iba 5 mesiacov a ja mám občas aj mierne bolesti...
    Tak preto sa pýtam ale každopádne skúšam sa ozvať môjmu operátorovi čo mi povie on. Len som skúšala na nete zatiaľ kým sa s ním neviem skontaktovať. Skúsim tam ísť osobne a pýtať si na neho kontakt. Ďakujem pekne

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň.
    Samozrejme najkompetentnejší človek v tejto situácii je operatér. Určite to treba prekonzultovať s ním. Držím palce. Pekný deň