Poradňa detského psychológa

Na otazky odpovedá psychologicka.

ARCHÍV: Poradňa uzamknutá

  • Prosím o radu :)

    Dobrý deň , mám taký problém ako každé iné dievča. Mám 15 a som prvý rok na strednej, kde chodí aj o 2 roky starší chalan . Som z neho uplne paf . Moj kamarát je jeho spolužiak tak sme sa cez neho nejako zoznámili.Ale len to . Pridala osm si ho na facebooku a tak si občas pokecáme. V škole sa mi len pozdraví a nič viac . Nieje z toho idtého mesta ako ja a tak sa vídame len v škole presnejšie len cez prestávky . Neviem ako mam zistiť či sa mu páčim , alebo ako mu dať najavo že existujem , aby sa o mňa začal aj on zaujímať. Chcem proste nejako sa s ním lepšie spoznať . Nehccem mu stále písať a byť doterná. Čo mám robiť , prosím poraďte mi :) ďakujem :)

    Odpovedá: Mgr. Miroslava Zimányiová

    Nuž, môžeš vyčkávať a čakať, kedy sa on rozhýbe alebo môžeš vymyslieť nejakú akciu, kde by ste mohli stráviť spolu trochu viac času, porozprávať sa, zasmiať sa spolu. Možno by si mohla zorganizovať nejaké kino aj s tým kamarátom, cez ktorého ste sa zoznámili a prípadne aj s ďalšími kamarátmi a kamarátkami, aby si bola trošku krytá skupinou, ale aby si mala šancu byť s ním.