Poradňa detského psychológa

Na otazky odpovedá psychologicka.

ARCHÍV: Poradňa uzamknutá

  • ukazovanie pipika

    dobry den mohli by ste mi poradit moj 5 ročný syn už tyžden ukazuje detom svojho pipika aj sme sa mu pokušali vysvetlit že sa to nerobi ale nepomaha to teraz ho učitelky začali davat na izolačku lebo sa osstatne deti v škvolke na neho stažuju už si nevieme stim radi dakujem

    Odpovedá: Mgr. Miroslava Zimányiová

    Mohli by ste sa obrátiť na detského psychológa - osobnú konzultáciu, ak žiadne opatrenia doteraz nezafungovali.