Poradňa detského psychológa

Na otazky odpovedá psychologicka.

ARCHÍV: Poradňa uzamknutá

  • škôlka

    neviem na koho by som sa mohla obrátiť s otázkou.Moja dcéra bude mať onedlho 2 roky a chcela by som ju dať do štátnej škôlky ale iba na 4 hodiny, aby si pomaly zvykala na deti kolektýv.No však neviem ako to bude z materskou-čiže z peniazmi čo dostávam od štátu.ostanú mi tie peniaze alebo mi ich zoberú?

    Odpovedá: Mgr. Miroslava Zimányiová

    Bohužiaľ, v tomto vám neviem poradiť. Skúste sa informovať v práci na personálnom oddelení, prípadne u nejakého účtovníka či na odbore sociálnych vecí a rodiny, ktorý patrí pod úrad práce vo vašom okresnom meste.