Poradňa detského psychológa

Na otazky odpovedá psychologicka.

ARCHÍV: Poradňa uzamknutá

  • skolka a zvracanie

    , Autor: zuzka1010

    Dobry den moja dcerka chodi od decembra do skolky a teraz zacala kazde rano od strachu zvracat ja uz neviem co mam robit rozpravala som sa s ucitelkami a vraveli ze jej nic nespravili a ani Dcerka sa na ucitelky nestazuje ja uz neviem co mam robit ci sa mam obratit na psychologa prosim poradte dakujem

    Odpovedá: Mgr. Miroslava Zimányiová

    Ak máte možnosť, tak by ste mohli zvolniť - dávať ju do škôlky len na dopoludnie, aspoň na nejaký čas, kým sa trošku neupokojí a chodenie do škôlky prestane mať také sprievodné prejavy, aké má teraz.
    No a ak by ste chceli vyhľadať psychológa, chybu rozhodne neurobíte.