Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Nadmerné potenie rúk

    Dobrý deň.
    Viem, že sa to tu už preberalo, aj som si články prečítala, zaujal ma hlavne prispevok ohľadom krému Excipial deo forte.... Už sa nedá kúpiť, no našla som náhradu a to Spiridea ForteDeo.... mám k nemu však otázku že moja dcéra má 5 rokov a krém je určený pre deti od 9 rokov.... Môžem jej ho začať používať?
    Ďakujem krásne prajem pekný deň
    Kertészová

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Prajem pekný deň! Poviem Vám úprimne, nemám vôbec prehľad v týchto dermatologických prípravkoch. Avšak magistra v lekárni sa Vám k tomu s veľkou pravdepodobnosťou bude vedieť vyjadriť. S pozdravom doki Katka