Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Hupanie

    A myslíte že som jej tým hupanim mohla uskodit ? Spí už dve hodiny konečne a keď prestanem hupat tak hneď hore no prvý krát spí že dve hodiny. Vždy Max 10 minút a plač. Mohlo jej to holenie ublížiť?

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Hojdanie nevadí. Hojdanie majú rady všetky bábätká. Akurát má byť jemné a zo strany na stranu. Ide skôr o to, že nemôže spávať len vo vajíčku. Preto skúsiť a hľadať aj iné možnosti. S p. doki Katka