Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Lieky

    Dobrý deň prosím vás môže sa dávať Kalciový sirup súčasne s Fenistilom?(Dieťa 6m)

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Dobrý deň! V princípe môžete. Pri kalciovom sirupe je hlavne dôležité nekombinovať ho s mliekom. Musí sa zapiť dostatočným množstvom vody. S pozdravom doki Katka