• Bolesť

    Dobrý deň,
    Som v 10tt. Už týždeň ma dosť silno boli rameno. Hlavne keď ležím. Spánok je veľmi nekvalitný. Neurológ, obvodný aj fyziater povedali, ze je to z krčnej chrbtice. Ich rady na úľavu od bolesti sa líšia.Chcem sa spýtať Vás môžem pouzivat konsku hrejivu masť alebo masť Ozonicon?
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    konská mať obsahuje extrakt z 25 bylín, na to sa naozaj nedá napísať, čo to môže nejako ovplyvniť tehotenstvo, pretože nie je možné zistiť nakoľko sa látky vstrebávajú, ako sa navzájom ovplyvňujú a či prechádzajú k plodu. Nie je tam nikde varovanie pred použitím v gravidite, je možné že masť je plne bezpečná, ale nedá sa to rovno napísať. Rovnako aj ten ozonicon, čo je tiež zmeska trošku alchymistických látok, stabilizovaný ozon v gély je pre mňa nepredstaviteľná vec, k tomu aj ostatné látky. Naozaj sa k takýmto veciam nedá vyjadriť.