• Teplo

    Dobry deň,

    Chcela by som sa Vás opýtať vi je nebezpečne ak ide na bruško teplo z teplovzdušnej rúry, keď vyberám jedlo a trošku ide teplo na bruško. Keď sa robí mäso pri 170 st. Snažím sa chrániť a otáčať ale už sa to veľmi nedá v 9 mesiaci.

    Veľmi sa bojím či nejako neuskodim bábätku v brusku keď potrebujem vybrať jedlo z toho tepla.

    Vopred dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    plod je izolovaný nielen plodovovu vodou ale aj Vašou brušnou stenou, ktorá je dostatočne hrubá na to, aby nedošlo k prehriatiu plodu v maternici. Tehotné sa však dosť často zvyknú pri pečení alebo žehlení popáliť na bruchu, pretože nie sú zvyknuté na zmenu postavy, dávajte si na to pozor.