• Nutridrinky v tehotenstve?

    Dobrý deň,
    Chcela by som sa spýtať, či môžem piť v 3.trimestri nutridrinky compact (bez príchute), som sa prísnej žlčníkovej diéte, tak som rozmýšľala, či by som aspoň takto mohla nejaké živiny prijať, ale užívam aj Femibion vitamíny, nebude to veľa?
    Ďakujem veľmi pekne.

    Dobrý deň,
    na to je ťažko odpovedať, Nutridrink obsahuje predovšetkým proteíny, ktoré pri žlčníkovej diéte môžete prijímať aj v inej forme. Ja osobne nevidím problém, ak do Nutridrink pridáte ku strave, ale skôr je to otázka na Vášho gastroenterologa, či to môžete pri ochorení žlčníka.