• Pobolievanie v podbrušku

    Dobrý deň, som.v 18tt a mam akokeby také menštruačné pobolievanie v podbrušku niekedy. Cítim akokeby mam tvrdú maternicu, boli ma aj v pravom boku keď chodím, keď sa postavím so sedu, keď urobím dáky pohyb. Je to to natahovanie maternice alebo treba ísť doktorovi? Pohyby zatiaľ necitim, jediný znak tehotnosti je ze mi začalo z jedného prsníka vytekat kolostrum..

    Dobrý deň,
    netreba ísť k lekárovi, pri kontrole mu to spomeňte, dôvod na návštevu by bolo krvácanie, alebo silné pravidelné bolesti.
    Ak by sa aj rozbehol potrat, nedá sa zastavi´t.