• Jenamazol

    Dobrý deň, pán doktor,

    Ďakujem za odpoveď, prosím Vás, ktorý vaginálny krém proti mykóze si môžem zakúpiť ? Mám doma Jenamazol, môžem používať ten ? Koľko dní ? A keby náhodou to aj nebola mykóza a som v 25tt neuškodil mi ? Dávala by som si ho len vonku. Vnútri necítim diskomfort.
    Plus, ako často si môžem dávať Lactofeel ? Mala ho som 23.5. Dávala som si 8 dní. Odvtedy som si dala preventívne 1x týždenne.

    Ďakujem za čas
    Pekný deň

    Dobrý deň,
    Jenamazol je plne bezpečný a efektívny, užívajte ho aspoň 7 dní, lactofeel je tiež bezpečný, dávkovanie preventívne 1x týždenne je ok.