• 34. tt

    , Autor: kesi12345

    Dobrý deň,
    Pán doktor som v 34. tt, včera som mala poradňu a doktor mi nameral na Fundus - spona len 29 cm.
    Spravil sono a po sone povedal, že prísť o týždeň sa ukázať.
    Do knižky mi napísal
    BP: 8,28 - 33,2 TG
    HC: 29,85 - 33,1 TG
    placenta na prednej stene
    AC: 25,26 - 29,3 TG
    FL: 6,23 - 32,2 TG
    SID 2,68 RI 0,63 P1, 02
    Je to v poriadku? Nič mi ktomu nepovedal len, že prísť o týždeň aa ukázať.
    Ďakujem.

    Dobrý deň,
    bez podrobnejších informácii Vám neviem odpovedať, ale obvod bruška sa zdá menší ako by bolo potrebné. Okrem toho chýba údaj o plodovej vode.