• Hnede spinenie

    Dobrý deň chcela by som opýtať som v 4tt tehotenstva a začalo sa mi niečo také ako hnede spinenie už to mam 6 deň dostala som tabletki duphostan ale neviem ci je to normalne a ako dlho bude trvat niečo také a ci je to v poriadku. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    normálne to hie je, určite v prvom rade by sa mala stanoviť tehotnosť v matenrici, ale v 4. týždni nebýva viditelná.
    Je potrebné myslieť aj na mimomaternicovú graviditu, pri ktorej môžete takto krvácať. Normálne to nie je a je možné že tehotenstvo sa neudrží.