• Filip

    , Autor: Zever

    Dobrý deň posledný normálny menzes som mala 23.7 normálne krvácanie 8.7 som nechránený pohlavný styk zobrala som si núdzovú tabletku escapele odvtedy mávam len hnedé spinenie 4 dni niekoľko krát som si robila aj testy boli negatívne mám tlaky v podbrušku aj boľavé prsia. Bola som u lekárky na sone nieje nič vidno môžem byť tehotná že by niečo prehliadla?prečo mám také problémi neviete mi poradiť?už som zufala

    Dobrý deň,
    tieto problémy robí núdzová tabletka, ktorá obsahuje veľké dávky hormónov a naruší cyklus.
    Určite si dajte predpísa´t klasickú antikoncepciu, aby ste už nikdy nemusela užiť núdzovú antikoncepciu.