• Bolest criev od tehotenstva

    Dobry den,

    ako prvy priznak twhotenstva by som povazovala bolesti zaludka, a odkedy som uzila utrogestan cez usta, tak som mala krce uz aj v crevach. Presla som na vaginalne cipky, odvtedy krce v zaludku nemam. Je to lepsie, ale este stale mavam kazdy den bolest criev a hned musim ist na velku potrebu. Nehnackujem... Nemam vodnatu stolicu a idem iba 1x denne. Ale ako pisem, predtym ma bolia creva.

    Uzivam aj probiotika: biopron premium.

    Nemam ziadnu alergiu na potraviny, lepok, laktozu, celiakiu. Nikdy som s tym nemala ziadne problemy.

    Je to kvoli hormonom? Predtym som tiez nemala ziadne problemy, len odkedy som tehotna...

    Dakujem!

    Dobrý deň,
    môže to byť spôsobené aj graviditou, progesteron výrazne ovplyvňuje funkciu čriev. Skôr ale v zmysle zácpy než v zmysle preháňania, ale bolesti by mohol spôsobovoať.