• lrvacanie v 8 tyždni ale hematom nie je

    Dobrý deň, momentálne som 7+6, často špinim a včera rano sa objavilo aj krvácanie čerstvou krvou, nie veľa ale bolo. Bola som aj u svojej dr, ta mi povedala že hematom tam nie je a krvacam vyslovene z krčku. Mam utrogestan a uživam aj kanavit kvapky. Kľudový režim neviem úplne dodržať kedže mám 1.5roka starého syna ale zas nemám pocit že by som sa pri ňom nejak extra namáhala. V noci sa objavilo opäť krvácanie, o čosi silnejšie ale aj samé sa ustalilo. Dr mi povedala že v tak nízkom týždni ma nikto nehospitalizuje a viac pre mňa nemôže urobiť. Prosim Vas čo teda môže byť pričinou toho krvacanie a špinenia keď hematom tam nke? Mám za sebou už jeden potrat. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    kľudový režim nie je potrebný, ak je plod zdravý nepotratí sa, ak je poškodený tak sa potratí, asi 20% plodov sa potratí v I. trimestri, s tým sa nedá nič robiť.