• Aniball

    , Autor: Barbs82

    Dobrý deň,mám asi zvláštnu otalzku,som v 39 týždni a cvičím s aniballom.Vkladám si ho dnu zložený-inak mi tam nejde.Ale všimla som si,že vždy po 3-4 nafuknutí vo vnútry to vydá taký “prdiaci zvuk”,predpokladám,že to je aj kvoli lubrikantu ale asi aj z tej vyfučanej časti aniballu ako je vnútri zložený a nafukuje sa,tak tam ostane vzduch.Dnes som uplne cítila ako mi ten vzduch stúpa smerom hore.Čítala som,že tehotnej by sa do pošvy nemal dostať vzduch(embólia).Nemože to ublížiť babatku?Ďakujem veľmi pekne.

    Dobrý deň,
    musíte Aniball používať presne podľa návodu, v tehotnosti je vzduchová embolia možná, ak sa dostane veľa vzduchu za placentu môže to byť nebezpečné. Našiel som v literatúre zmienku, že sa to už stalo ale s inou konkurenčnou pomôckou.