• Cvičenie s aniballom

    Dobrý den, zacala som 37 tt a teda aj cvičiť s aniball balonikom. Avsak po cviceni mi dost citelne zacalo tvrdnut brusko. Citila som aj take tlaky v podbrusku. Potom ustali. Cim moze byt to tvrdnutie sposobene? Je to bezpecne používať pomôcku aj nadalej? Babo mam uz dost nizko po poslednej poradni. Hlavicka nezmeratelna, natlacena uplne dole. Cvicila som aj pred 1.porodom a neviem o tom, aby mi takto brusko po cvičení zacalo tvrdnut. Dakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    to samotné tvrdnutie nie je nebezpečné. Osobne si však myslím, že ak ste cvičili pred prvým pôrodom, teraz to nie je až tak prínosné a ak cítite nepohodu, cvičenie by som ukončil.