• Výtok 23tt

    , Autor: Sisa1594

    Dobrý deň, od začiatku tehotenstva ma trápi žltý vytok, lekár ho skúšal preliečiť, no neúspešne. Vždy bol však vyhodnotený ako neškodný. No od včera som si našla ako keby ružové malé hrudky, sem tam, nič ma neboli nesvrbi. Je to dôvodom ísť na pohotovosť alebo môžem počkať do pondelka kedy mám termin u svojho lekára? Ďakujem

    Dobrý deň,
    pokiaľ nemáte bolesti aní iné problémy, stačí počkať na bežnú kontrolu. Ak by sa stav zhoršil a bola by vo výtoku jasná krv, je potrebné vyšetrenie hneď.