• Ultrazvuk

    , Autor: Alžbeta11111

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či je v poriadku ak absolvujem v 21 tt dva dni po sebe ultrazvuk, jeden klasicky u svojho gynekológa a jeden špeciálny morfologicky v inej ambulancii. Nemôže to bábätku uškodiť? Ďakujem pekne

    Dobrý deň,
    ultrazvukové vyšetrenie sa v tehotnosti považuje za bezpečné, ale ako každé vyšetrenie sa má robiť, iba ak má nejaký prínos a nemá sa robiť zbytočne.