• Bolesť

    Dobrý deň, chcem sa opýtať. Som v 34 týždni tehotenstva už asi týždeň mávam hnačky niekedy to je 2x do dňa inokedy aj 3-4x. Vždy po jedle mi príde ťažko a nutka ma na toaletu. Som dosť unavená a je mi aj zlé. Mávam návali tepla a silnú bolesť alebo skôr tlak na hrudi. Plus mam problém pri vstavani z gauča a silný tlak bolesť na rodidlach medzi nohami l. Pribrala som od začiatku tehotenstva 7kg.Gynekológicka mi na to nič nedala len kázala priniesť výter ak sa to nezlepší no mne je horšie a ide víkend ísť s tým na pohotovosť?

    Dobrý deň,
    takéto hnačky spôsobuje nadmerné užívanie magnézia, aj tie návaly tepla a tlaky na hrudi. Ak beriete magnézium vysaďte ho, inak informujte Vášho lekára o týchto ťažkostiach, pretože bez vyšetrenia nezistím o čo sa jedná.