• Hnedý výtok v 37tt.

    Dobre ráno p.doktor. Prosím Vás od včera mám také mierne bolesti v podbrušku, nestupnujú sa, na ľavej strane občas pocitom také pichnutie. Ráno som si našla výtok na imtimke (taky do hneda), následne aj po utreti som zbadala aj na papieri. Malého mám otoceneho stále KP, v stredu sa má ísť naplánovať sekcia. Počkať aspoň do pondelka a ísť na vyšetrenie k svojmu lekárovi alebo mám ísť na pohotovosť? Ďakujem

    Dobrý deň,
    plánovaná sekcia by sa mala robiť určite najviac 7 dní pred termínom, ak sa robí skôr, prudko narastajú celoživotné zdravotné komplikácie pre plod.
    Ak máte bolesti a špiníte, určite je potrebné vyšetrenie.